Späť

Zelený život Zelený jačmeň 200g

Koncentrovaná sušená šťava z výhonkov mladého jačmeňa. 

Zelený život Zelený jačmeň 200g

Výrobca
BENEVIT
Záruka
Podľa dátumu spotreby
Kód
908001
EAN
8588004234437
Dostupnosť
Skladom externe
Naša cena
43,65 € / ks
Naša cena bez DPH
43,65 € / ks

ks

PopisParametreSúbory k stiahnutiuKomentáre

Popis

Popis produktu Zelený život Zelený jačmeň 200g


Zelený jačmeň (mladý jačmeň) je výživový doplnok zo sušenej šťavy z výhonkov z mladého jačmeňa. Je to výnimočný koncentrát bohatý na široké spektrum výživných látok s pozitívnym účinkom na ľudský organizmus. Jedna lyžička prášku Zelený jačmeň (mladý jačmeň) zodpovedá približne 50-60 gramom čerstvej vytlačenej šťave. Komerčné prípravky, ktoré obsahujú sušené listy sú menej koncentrované a obsahujú balastné látky, ktoré môžu znižovať vstrebatelnosť niektorých látok. Každodenné užívanie sušenej šťavy zo zeleného jačmeňa dodá nášmu organizmu potrebné vitamíny, minerálne látky, antioxidanty, aminokyseliny, enzýmy.

Zelený jačmeň môže mať pozitívne účinky na nasledujúce zdravotné problémy, indikácie: kožné problémy, pigmentové fľaky, vyrážky, zápcha, anémia, znížená sexuálna potencia, zápach z úst, zapálené ďasná, stres, prevencia nahromadenia cholesterolu v stenách ciev, žalúdočný katar, zvýšená kyselina v žalúdku, pomáha spomaliť starnutie buniek, pomáha pri redukčnej diéte, pôstoch.  
 
Sušená šťava z mladých zelených lístkov jačmeňa je jedinečný koncentrát výživných látok. Má veľmi vysoký obsah bielkovín, minerálov a vlákniny.
 
Použitie: 1 – 3 krát denne rozpustiť jednu kávovú lyžičku v 2 dl vody alebo ovocnej šťavy a vypiť.
 
Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory Vášho zdravia. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.
 
Balenie: 200 g

Parametre

Produkt nemá žiadne parametre.

Súbory k stiahnutiu

Produkt nemá žiadne súbory na stiahnutie.

Komentáre

Súvisiaci tovar

Açaico šumivé tablety, doplnenie pitného režimu z plodov Açai. Tableta obsahuje až 500mg Açai prášku.

10,30 €10,30 €

Skladom externe